ASANSÖR Bakım

Periyodik Asansör BakımıHasel Asansörleri; Asansörlerinizin periyodik bakımlarını yaparak siz değerli müşterilerine hizmette sürekliliği sağlamaktadır.

Bir Asansördeki teknik elemanların yapısının olması gerektiği durumun, korunması, yeniden kazandırılıması ve mevcut durumun belirlenip, değerlendirilmesi için gerekli önlemler topluluğuna Asansör Bakımı denilir. Asansör tesisleri, insan hayatı ve mal güvenliği bakımından diğer makina sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenilirliğe sahip olmalıdır. Uygulanacak planlı ve sistematik bir bakım yöntemiyle asansörden beklenen kesintisiz ve güvenilir çalışma süresi uzatılıp, tamire ihtiyaç azaltılabilir. Hasel Asansörleri Sizlere bu konuda ( periyodik Asansör Bakım ) hertürlü yardıma hazırdır.

Asansörünüzün markası ne olursa olsun periyodik bakım sözleşmesi yapmadan önce aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz Hasel Asansörlerinin tavsiyesidir.

Asansörler binalarınızın işlevsellik, emniyet  ve de görsellik yönünden  hem maddi hem de hayati açıdan en önemli yatırımlarıdır.

Koruyucu periyodik bakım arızaların azalması ve uzun ömürlü asansör için tek çözümdür.

Periyodik Asansör BakımıSorumsuzca bakım hizmeti yapan firmalar ya da şahıslara yaptırılan bakımlar size zaman içerisinde yüksek onarım harcamaları olarak geri dönecektir.

Hasel Asansörlerinin tek hedefi koruyucu bakım ile asansörünüzün sürekli olarak sorunsuz çalışabilmesini sağlamaktır.

Firmamızın bakım hizmetlerini tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz gerçekleştirmektedir.

Tam teçhizatlı araçlarımızla arızaya minimum sürede müdahele etmekteyiz.

Hasel Asansörleri montaj, bakım ve onarımlarda kullandığı tüm donanım ve cihazlar CE ya da ISO 9000  gibi kalite belgelerine sahip yüksek kaliteli ürünlerdir.

Hasel Asansör Periyodik Asansör Bakımı yapmaktadır.